DR N. MED.
JANUSZ SIELSKI

PRZYJĘCIA:

Kielce
Poniedziałek od 15
Czwartek od 15.30
Piątek od 15

Jędrzejów
Sobota 9-14.

Rejestracja codziennie
tel. 728 85 31 82

To, że zajrzeliście Państwo na tą stronę świadczy o tym, iż zaczynacie martwić się o swoje zdrowie.
Poniżej przedstawiamy bardziej szczegółowo zakres tylko części naszych usług,
abyście mieli świadomość JAK MOŻEMY WAM POMÓC:

Echokardiogram(EKG)

Czy czujesz ból, pieczenie, w klatce piersiowej?
Szybko się męczysz i musisz często przystawać?
Czy wchodzenie po schodach jest dla ciebie dużym wysiłkiem?
A może zdażyło Ci się stracić przytomnośc?
EKG jest najczęściej pierwszym ze zlecanych badań w takich przypadkach.
Dzięki niemu możemy się dowiedzieć, czy nie masz zaburzeń rytmu serca, lub chorobę niedokrwienną serca, która może prowadzic do zawału mięśnia sercowego. Należy pamiętać jednak, że to badanie jest tylko sposobem raczej na potwierdzenie schorzenia, a nie wykrycie go.

Holter

W przypadkach kiedy mamy styczność z utratami przytomności bądź "dziwnym", odmiennym odczuciem bicia serca w domu, jednym z rozwiązań sprawdzenia takich nieprawidlowości, jest 24 bądź nawet dłuższe monitorowanie serca badaniem Holtera. Odrobinę krępujące ruchy kabelki oraz niewielkie pudełeczko noszone przy pasku przez ten okres sprawdza EKG i rejestruje wszelkie nieprawidlowości.

Próba Wysiłkowa

Jeśli dolegliwości i bóle w klatce piersiowej, bądź duszności wystepują w fazie wysiłku, sposobem na sprawdzenie tego co się dzieje w Twoim wnętrzu jest wlasnie próba wysilkowa. Przez kilka minut biegając na bieżni komputer monitoruje twoje EKG, puls i oddech a lekarz obserwując co się dzieje może określić rodzaj schorzenia, bądź je wykluczyć czego oczywiście życzymy.


Echo serca

Jest to kolejne badania mające na celu określic stan Twojego serca. Dzięki badaniu można się dowiedzieć czy zastawki i mięśnie serca pracują prawidłowo, czy prawidlowo pracują komory serca oraz czy nie ma innych powiklań.


Pomiary ciśnienia

Zbyt wysokie ciśnienie jest coraz częstszym schorzeniem wielu ludzi. Dzięki regularnej kontroli oraz w razie potrzeby dostosowaniu i regularnym podawaniu odpowiednich leków możesz uniknąć bardzo nieprzyjemnych skutkow nadciśnienia.

Stała opieka kardiologiczna

Poza najbardziej wskazanymi badaniami wykonywanymi w gabinetach, oraz skutecznej diagnozie, oferujemy stałą opiekę nad pacjentami z problemami kardiologicznymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomożemy prawidłowo dobrać leki,oraz w razie potrzeby ponownie wypisać recepty i doradzić odnośnie diety i sposobu życia.